+strona główna     +dodaj do ulubionych    +deutsche version Dziś są imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny
Jelenia Góra - noclegi, hotele, plan miasta i atrakcje

Szukaj na stronieInfo

»Karkonosze
»Jelenia Góra
»Cieplice
»Jagniątków
»Kalendarz imprez »Galeria


w REGIONIE

Karpacz
www.karkonosze.ig2.pl
Agroturystyka
www.szklarska.ig.pl
Jelenia Góra
Szklarska
www.popracy.pl
www.urlop.info.pl
Bad Flinsberg

online: (3)

Jesteś gościem


Imprezy

Kalendarium imprez Jelenia Góra

Piknik rodzinny "Country pod Śnieżką"
miejsce: Plac Ratuszowy
godziny: 12:00-23:00
organizator: Agencja Reklamy i Promocji DAMI sp. z o.o.
Impreza odbywa się :2019, w miesiąc (u)(ach): Sierpień
W dniach : 17
Tegoroczna, siódma edycja imprezy odbędzie się tradycyjnie na Placu Ratuszowym w samym sercu Jeleniej Góry dnia 17.08.2019 r.

Podczas pikniku jak co roku zaplanowaliśmy degustację przysmaku szeryfa oraz jubileuszowe koncerty najpopularniejszych gwiazd muzyki country: Tomasza Szweda - Drogi Na Ostrołękę – Gabrieli Mycielskiej .

Ponadto w ramach tegorocznej edycji na Naszej scenie zaprezentuje się Andrzej Grabowski ze swoim autorskim występem kabaretowym. Imprezę tradycyjnie poprowadzi miłośnik i znawca muzyki country – Korneliusz Pacuda.

Koncerty rozpoczynają sie o godz. 17:00.

Impreza „Country Pod Śnieżką” została stworzona dla szeroko pojętego grona odbiorców: dzieci, młodzieży i dorosłych, mieszkańców oraz turystów poszukujących pod Śnieżką wielu różnych atrakcji.

„Country Pod Śnieżką” to piknik rodzinny, który wpisał się do kalendarza imprez kulturalnych Dolnego Śląska i ma swoją stałą publiczność, o czym świadczy tegoroczna siódma już edycja projektu. Dotychczasowe edycje tej imprezy potwierdziły zapotrzebowanie mieszkańców i turystów naszego regionu na imprezy skierowane przede wszystkim do rodzin z dziećmi. „Country pod Śnieżką” to projekt stworzony z myślą o dzieciach, młodzieży i dorosłych.

Podczas pikniku odbędzie się w godz. od 12:00 do godz. 16:00 festyn edukacyjno-ekologiczny pod nazwą "Akcja Segregacja" skierowany przede wszystkim do rodzin z dziećmi, którego celem jest popularyzacja ekologicznego trybu życia zgodnie z naturą.
W programie festynu m.in.:
- Konkurs RZUT SUROWCEM
- Akcja „KWIATY ZA ELEKTROODPADY”
- Konkurs „WIEDZY O SEGREGACJI”
- „EKO PATROL”
- PUNKT DLA NAJMŁODSZYCH
- KLUB MAŁEGO MAJSTERKOWICZALOKALIZACJA